Mixer İzleyici Botu “Paketleri”

Mixer izleyici Botu yetenekli mixer yayıncılarının keşfedilmesini kolaylaştırmak için geliştirilmiş bir araçtır

Mixer Small Pack

1 ay boyunca 25 İzleyici
95
Aylık
  • 25 Canlı İzleyici
  • 25 Toplam İzlenme

Mixer Starter Pack

1 ay boyunca 50 İzleyici
180
Aylık
  • 50 Canlı İzleyici
  • 50 Toplam İzlenme
Çok Satan

Mixer Partner Pack

1 ay boyunca 100 İzleyici
350
Aylık
  • 100 Canlı İzleyici
  • 100 Toplam İzlenme

Mixer Hype Pack

1 ay boyunca 200 İzleyici
540
Aylık
  • 200 Canlı İzleyici
  • 200 Toplam İzlenme

ANINDA TESLİMAT & AKTİVASYON

Satın alımdan sonra otomatik etkinleşir.

%100 PARA İADE GARANTİSİ

48 Saat İçinde İade Talep edebilirsiniz.

7/24 Satış Temsilcisi

Opertatörleimiz günün her saati Online.

mixer izleyici botu kanalızın gelişimini hızlandırmak ve  Mixer Canlı Yayın larınızı üst sıralara çıkarmak için en doğru adres yayincibotu.com. mixer izleyici botu, yayınınızın izlenmesini anlık olarak arttır, yayınızın sıralaması yükselir ve etkileşim artar.

Mixer İzleyici Botu Özellikleri

Program Yok Virüs Yok

Bilgisayarınıza herhangi bir program veya script kurmanıza gerek yok. Tüm kontrolleri sitemizdeki Bot Kontrol panelinden sağlayın. Bu sayede tamamen anonim kalırsınız.

Dalgalanma & Düşüş

YayıncıBotu’nda izleyici sayısı dalgalanmasını %10’a kadar düşürdük. İzleyicilerinizin organik görünmesi için çok çalışıyoruz ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Ayaralanabilir İzleyici

Her 30 dakikada 1 kez izleyici sayınızı güncelleyebilirsiniz. Minimum izleyici gönderim sayısı Twitch için 5 izleyici Youtube için 30 izleyicidir.

Kolay Kullanım & Panel

YayıncıBotu.com herhangi bir servise göre en kolay ve anlaşılır arayüzü size sunar. İzleyici sayısı, İzleyici Listesi, Chat Bot ayarları gibi tüm fonksiyonlar açıklanmıştır ve basitleştirilmiştir.

Mixer Canlı Yayın Botu "Nedir"?

mixer izleyici botumixer canlı izleyici botu servisi için yayincibotu.com ekibi olarak 2 yıldır ürün geliştiriyoruz ve sektörün en güvenilir servisi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

mixer izleyici bot giriş seviyesindeki yayıncılar için idealdir.

Mixer algoritması bildiğiniz üzere Canlı Yayın izleyici sayısına göre Mixer Canlı yayınınızın sıralamasını belirliyor. İzleyici ise genellikle yukarı sıralardaki yayınları daha kolay keşfedebildiği ve etkileşimi yüksek olduğu için Canlı Yayın izlemek için genellikle yukarı sıralardaki videoları tercih etmektedir. Bu manada mixer izleyici botu keşfedilebilirliğinizi arttırır ve sizi rakiplerinizden sıyırır.

mixer izleyici botumixer izleyici bot “Güvenliği”

mixer canlı izleyici bot kullanırsam banlanır mıyım? mixer izleyici bot kullandığımı farkeder mi?

Hayır banlanmazsınız! Botların bilgisayarınız, internetiniz, ip adresiniz veya hash leriniz kısaca sizi botlar ile ilişkilendirebilecek herhangi bir ipucu ile ilgisi yoktur. Bunun haricinde botlar için residental yani (Ev/İnternet kullanıcı) ipleri kullanmaktayız. Bu sayede Mixer veya diğer herhangi bir platform botları farkedemez. mixer izleyici bot ‘unu tamamen yayincibotu.com V7 panelden kontrol edersiniz. YayıncıBotu.com olarak sizin kanalınızı işaret eden herhangi bir log veya bilgi tutmuyoruz. Mevcut kayıt bilgileriniz ise 2048 bit şifreleme ile off-shore sunucularda saklanmaktadır. Bizimle tamamen güvendesiniz.

mixer izleyici bot için Mixer Kanalımın özel bilgilerini veya şifresini paylaşmam gerekiyor mu?

Elbette Hayır! Kanalınızın şifresini veya özel bilgilerinizi bizimle paylaşmazsınız. Kullanım için tek yapmanız gereken V7 panelden gerekli ayarları yapmanız ve hepsi bukadar. Keyifli yayınlar dileriz.