Twitch Canlı İzleyici Botu #2 Haftalık Paketler - YayinciBotu.com
92 / 100

Twitch Canlı İzleyici Botu | Haftalık Paketler

Twitch izleyici botu haftalık paketlerimiz genellikle servisimiz ile yeni tanışan ve ürünün inceliklerini merak eden potansiyel müşterilerimiz için uygundur. Haftalık paketlerimizden birini satın alıp bir hafta boyunca servisimizin tüm özelliklerini deneyerek sonrasında aylık paketlerden birine geçiş yapabilirsiniz.

Twitch Canlı İzleyici Botu

Piyasadaki En İyi "Twitch Canlı İzleyici Botu" Paketleri

Twitch Small+ Haftalık

45/haftalık

Yeni başlayanlar için

25 Canlı İzleyici
25 Chat Bot
25 Chat List
Türkçe İsimler/Hesaplar
25 Toplam İzlenme
Twitch Starter+ Haftalık

80/haftalık

Yayıncılığa hızlı bir giriş yap

50 Canlı İzleyici
50 Chat Bot
Özelleştirilebilir Chat
50 Chat List
Türkçe İsimler/Hesaplar
50 Toplam İzlenme
Twitch Partner+ Haftalık

135/haftalık

Rakiplerinden sıyrıl

100 Canlı İzleyici
100 Chat Bot
Özelleştirilebilir Chat
100 Chat List
Türkçe İsimler/Hesaplar
100 Toplam İzlenme
150 Takipçi Hediye
Twitch Hype+ Haftalık

230/haftalık

Yeni başlayanlar için

200 Canlı İzleyici
200 Chat Bot
Özelleştirilebilir Chat
200 Chat List
Türkçe İsimler/Hesaplar
200 Toplam İzlenme
Daha Hızlı ve Optimize
Daha Hızlı ve Optimize
Son V7 güncellemesi ile daha hızlı ve daha stabil bot yanıtları sunuyoruz. Gecikme ve dalgalanma optimizasyonu.
Program Yok & Virüs Yok
Program Yok & Virüs Yok
İşlemleriniz için bilgisayarınıza herhangi bir program yüklemezsiniz. Tüm kontroller Bot Kontrol sayfasında.
Gerçek İstatistik
Gerçek İstatistik
Botlar tüm twitch istatistiklere yansır. Twitch izleyici botu satın al ın, ortalama İzlenme hedefinizi tamamlayın ve partnerliğe bir adım daha yaklaşın.

Kolay Twitch Canlı İzleyici Botu Paneli

Twitch Canlı İzleyici Botu, takipçi ve izlenmelerinizi yönetmek için en gelişmiş ve kullanıcı dostu paneli hazırladık. YayıncıBotu diğer bot servislerine kıyasla size anlık olarak bot ayarlarınızı kontrol edebileceğiniz, abonelik işlemlerinizi yönetebileceğiniz bir panel sunar. Hatta chat botlarınızın içeriğini ve zamanlayıcısını anlık olarak değiştirebilirsiniz.

7/24 Destek Sağlayan Tek Twitch Canlı İzleyici Botu

Yardıma ihtiyacınız olursa biz buradayız. YayıncıBotu.com üzerinde 7 gün 24 saat canlı destek operatörlerimiz tüm sorularınızı cevaplıyor. Sağ alt köşeden canlı desteğe tıklayın ve sorunuzu bize iletin. İzleyicileriniz henüz ulaşmadı mı? Chat Botlar sohbette görünmüyor mu? Yeni bir müşterisiniz ve sorularınız mı var? Sorun değil, güler yüzlü destek ekibimiz tüm sorularınızı cevaplıyor.

TWITCH CANLI İZLEYİCİ BOT SATIN ALMA NEDİR?

Twitch; son 5 yıldır özellikle ülkemizde çok yol katetti ve hızla büyümeye devam ediyor. Aşırı rekabetçi bir ortam olmasının yanı sıra yayıncılar arasında keşfedilmek ve erişilebilir olmak için yoğun bir emek gerektiriyor. Twitch'te sıralama SEO mantığı ile çalışmaz. Yani sıralamada ne kadar çok izleyiciniz var ise o kadar keşfedilebilir olursunuz ve yayınınızı daha önce izlememiş olan yeni izleyicilerin chatinizde olduğunu görürsünüz. Fiyatlarımızı inceleyin ve twitch canlı izleyici botu satın alarak twitchte yol katetmenin ne kadar kolay olduğunu görün. Twitch izleyici hilesi için en doğru adrestesiniz. Dilediğiniz twitch izleyici botu aylık veya twitch izleyici botu haftalık paketlerimizden birini satın alarak kullanıma başlayabilirsiniz. Twitch izleyici botu saatlik paketimiz ve twitch canlı yayın botu ücretsiz servisimiz yoktur.

Gerçek İzleyici Nedir?

Tüm twitch izleyici arttırma paketlerimizde gerçekçi twitch istatistikleri sağlıyoruz. Bu sayede hedeflerinize daha kolay ulaşırsınız.

Diğer twitch izleyici arttırma servislerinde proxy kullanımı yaygın bir uygulamadır ve doğal görünmez. Yayıncıbotu ise Exchange sistemi ile izleyici sağlar. Exchange sisteminden biraz bahsetmek gerekirse 1 yayıncı sizin yayınızı izler ise siz de sizin yayınınızı izleyen yayıncının yayınını izlersiniz. Tamamen gerçek izlenme budur!

Bu sayede tüm görüntülenmeler ve izlenmelere gerçek bir kişi tarafından yapılır ve istatistikleriniz gerçek istatistik olarak twitch stats’da görünür.

Twitch İzleyici Botu Bedava kullanım yoktur. Ürünü denemek amaçlı twitch izleyici botu bedava olarak deneme talebini sıkça almaktayız. Fakat ne yazık ki suistimale çok açık bir konudur. Bu sebeple twitch izleyici botu bedava servisimiz yoktur. 

Twitch İzleyici Botu Bedava Kullanım Var Mı?

Twitch Canlı İzleyici Botu Satın Al ma Aşamaları

Sitemize üye olduktan sonra dilediğiniz twitch canlı izleyici botu paketini satın alabilirsiniz. Paketiniz anında aktifleşir ve kontrol panel erişiminiz açılır. Ardından paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilediğiniz twitch canlı izleyici botu paketlerimizden birini seçin ve Twitchte üst sıralara çıkmanın keyfini çıkarın!