Üye Ol

Canlı Destek: Çevrimiçi>

YayıncıBotu.com 2014 yılında, Twitch henüz günümüzdeki kadar bilinmiyorken platformdaki adaletsizliğe reaksiyon olarak “Exenica” tarafından geliştirilmiştir.

youtube izleyici botu

Twitch son 5 yıldır özellikle ülkemizde çok yol kat etti ve hızla büyümeye devam ediyor. Aşırı rekabetçi bir ortam olmasının yanı sıra yayıncılar arasında keşfedilmek ve erişilebilir olmak yoğun bir emek gerektiriyor.

 

Lakin bu emeğin yeterli olacağını zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü maalesef Twitch’in, özellikle Türkiye ayağında, ahbab/çavuş ilişkisi etkili olmakta. Bazı yayıncıların çok hızlı parlaması bazı yayıncıların ise içerikleri çok keyifli ve kreatif olmasına rağmen bir türlü keşfedilememesi sorunsalı yayıncıbotu.com’un geliştirilmesini hızlandırmıştır.

 

Küçük yayıncıların keşfedilir olmaktaki arzu ve heyecanı bizi de heyecanlandırmış ve amacımıza daha hızlı ulaşmamızı sağlamıştır. Yıllar boyu süren çalışmalarımız sonucunda ise sizlere bir çok opsiyonu olan Twitch izleyici botu paketleri sunmayı başardık.

 

Sizin için en faydalı hizmet nasıl sağlayacağımızı düşündükçe bu opsiyonlara yenilerini ekledik. Tüm çalışmalar neticesinde size en organik görünen izleyici paketlerini sunuyoruz. Geçtiğimiz yıllarda gelen talepler doğrultusunda, çalışmalarımıza Youtube platformunuda ekledik ve sizin için benzersiz bir Youtube izleyici botu yarattık. Youtube izleyici botunu da opsiyonel paketler ile hizmetinize sunduk. Sizden gelen talepler ve yorumlar doğrultusunda her geçen gün çalışmalarımıza yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Size en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımıza ve yeniliklerimize devam edeceğiz. 

Yayıncı Botu Takımıyla Tanışın

tumblr pbgmrySUiF1wk8pqro1 1280 yayincibotu

Can 

CEO & Creative Director

c3d3394f9f4fbc9f5b830818f8b0b069 yayincibotu

Buğra 

Yönetim Kurulu Üyesi

8208e16ef31d043d7269e35905a4c386 yayincibotu

Melih

Yönetim Kurulu Üyesi 

avatar 1 yayincibotu

Gizem 

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

avatar 3 yayincibotu

Ozan 

Geliştirici Ekip Üyesi

avatar 2 yayincibotu

Berna 

Geliştirici Ekip Üyesi