10% İNDİRİMİ HEMEN YAKALATWİTCH İZLEYİCİ BOTUYOUTUBE İZLEYİCİ BOTU * Sadece 1 Hafta Geçerli

Youtube İzleyici Botu "Paketleri"

Youtube Midi Pack

1 ay boyunca 50 İzleyici
150
Aylık
 • 50 Canlı İzleyici
 • 50 Video İzlenme

Youtube Small Pack

1 ay boyunca 100 İzleyici
220
Aylık
 • 100 Canlı İzleyici
 • 100 Video İzlenme
Çok Satan

Youtube Ulti Pack

1 ay boyunca 200 İzleyici
310
Aylık
 • 200 Canlı İzleyici
 • 200 Video İzlenme

Youtube Hype Pack

1 ay boyunca 400 İzleyici
540
Aylık
 • 400 Canlı İzleyici
 • 400 Video İzlenme

ANINDA TESLİMAT & AKTİVASYON

Satın alımdan sonra otomatik etkinleşir.

%100 PARA İADE GARANTİSİ

48 Saat İçinde İade Talep edebilirsiniz.

7/24 Satış Temsilcisi

Opertatörleimiz günün her saati Online.

youtube izleyici botu kanalızın gelişimini hızlandırmak ve  Youtube Canlı Yayınlarınızı üst sıralara çıkarmak için en doğru adres yayincibotu.com. youtube izleyici botu, yayınınızın izlenmesini anlık olarak arttır, yayınızın sıralaması yükselir ve etkileşimini arttırmak için geliştirilmiş bir araçtır.

Youtube Canlı İzleyici Botu Özellikleri

Program Yok Virüs Yok

Bilgisayarınıza herhangi bir program veya script kurmanıza gerek yok. Tüm kontrolleri sitemizdeki Bot Kontrol panelinden sağlayın. Bu sayede tamamen anonim kalırsınız.

Dalgalanma & Düşüş

YayıncıBotu’nda izleyici sayısı dalgalanmasını %10’a kadar düşürdük. İzleyicilerinizin organik görünmesi için çok çalışıyoruz ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Ayaralanabilir İzleyici

Her 30 dakikada 1 kez izleyici sayınızı güncelleyebilirsiniz. Minimum izleyici gönderim sayısı Twitch için 5 izleyici Youtube için 30 izleyicidir.

Kolay Kullanım & Panel

YayıncıBotu.com herhangi bir servise göre en kolay ve anlaşılır arayüzü size sunar. İzleyici sayısı, İzleyici Listesi, Chat Bot ayarları gibi tüm fonksiyonlar açıklanmıştır ve basitleştirilmiştir.

youtube izleyici botu Hakkında

youtube izleyici botu

youtube canlı izleyici botu servisi için yayincibotu.com ekibi olarak 7 yıldır ürün geliştiriyoruz ve sektörün en güvenilir servisi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.  youtube canlı yayın izleyici botu giriş seviyesindeki yayıncılar için idealdir.

Youtube algoritması bildiğiniz üzere Canlı Yayın izleyici sayısı ve like sayısına göre Youtube Canlı yayınınızın sıralamasını belirliyor. İzleyici ise genellikle yukarı sıralardaki yayınları daha kolay keşfedebildiği ve etkileşimi yüksek olduğu için Canlı Yayın izlemek için genellikle yukarı sıralardaki videoları tercih etmektedir. Bu manada youtube 2020 izleyici botu keşfedilebilirliğinizi arttırır ve sizi rakiplerinizden sıyırır.

youtube izleyici botu "Ne kadar güvenli"?

youtube izleyici botuyoutube canlı yayın izleyici bot kullanırsam banlanır mıyım? youtube izleyici botu kullandığımı farkeder mi?

Hayır banlanmazsınız! Botların bilgisayarınız, internetiniz, ip adresiniz veya hash leriniz kısaca sizi botlar ile ilişkilendirebilecek herhangi bir ipucu ile ilgisi yoktur. Bunun haricinde botlar için residental yani (Ev/İnternet kullanıcı) ipleri kullanmaktayız. Bu sayede Youtube veya diğer herhangi bir platform botları farkedemez. youtube izleyici bot ‘unu tamamen yayincibotu.com V7 panelden kontrol edersiniz. YayıncıBotu.com olarak sizin kanalınızı işaret eden herhangi bir log veya bilgi tutmuyoruz. Mevcut kayıt bilgileriniz ise 2048 bit şifreleme ile off-shore sunucularda saklanmaktadır. Bizimle tamamen güvendesiniz.

Youtube 2020 İzleyici Botu için Youtube Kanalımın özel bilgilerini veya şifresini paylaşmam gerekiyor mu?

Elbette Hayır! Kanalınızın şifresini veya özel bilgilerinizi bizimle paylaşmazsınız. Kullanım için tek yapmanız gereken V7 panelden botların gönderileceği yayının linkini girmeniz ve hepsi bukadar. Keyifli yayınlar dileriz.

youtube canlı izleyici botu”nasıl kullanılır”?

youtube izleyici botu ücretsiz

yayincibotu.com ‘da youtube izleyici botu deneme paketi kullanmak çok basit ve pratikdir. Tüm adımları aşağıda yazılı olarak açıklanmıştır. youtube izleyici bot kullanımında herhangi bir sorun yaşamamanız için aşağıda bir video ile tüm aşamalar gösterilmiştir.

 • youtube izleyici bot ‘nu kullanabilmeniz için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer hala üyemiz değilseniz ÜYE OL linkine tıklayarak aramıza katılın ve yayincibotu.com ‘un göz alıcı özelliklerinden faydalanmaya başlayın.
 • V7 Bot Kontrol paneline gidin. BOT KONTROL sayfasından panele Canlı Yayın linkini  girin.  Canlı Yayın linki şu formatta olmalıdır.  https://www.youtube.com/watch?v=j9uthuSsazQ
 • BOT KONTROL panelinden paketinizin desteklediği aralıkda göndermek istediğiniz izleyici bot sayısını seçin ve BAŞLAT butonuna tıklayın. Hepsi bukadar! Keyifli yayınlar.

Paylaşmak ister misiniz?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on vk
VK