Twitch İzleyici Botu Ücretsiz

Twitch İzleyici Botu Ücretsiz paketimizi 10 dakika boyunca deneyin ve en iyi izleyici botu servisi ile tanışın!

Satışa Kapalı
twitch izleyici botu ücretsiz
Deneme Paketi

Ücretsiz / 10 Dakika

Yayıncıbotu ile Tanışın!

25 Canlı İzleyici
25 Chat Bot
25 Chat Listesi
Türk Hesaplar
Satışa Kapalı

Twitch İzleyici Botu Ücretsiz Paketi

Twitch izleyici arttırma paketlerinden birini satın almadan önce çok fazla sorunuz olduğunu ve endişeli olduğunuzu biliyoruz. Sizin için deneme amaçlı bir Twitch izlenme botu ücretsiz paketi oluşturduk. Deneme paketini ücretsiz olarak kullanabilir ve hizmetlerimizi deneyebilirsiniz. Twitch İzleyici Botu Ücretsiz Deneme Paketi süresi 10 dakikadır. Botunuzu canlı yayındayken başlatabilir, dilerseniz izleyici listesi ve sohbet botu özelliklerini aktif hale getirebilirsiniz. Botlarınız 10 dakika canlı kalır. Twitch İzleyici Botu Ücretsiz Deneme paketini kullanmadan önce canlı olduğunuzdan emin olun. Deneme planı yalnızca bir kez kullanılır.

Daha Hızlı ve Stabil

YayıncıBotu V7.2 Güncellemesi ile daha hızlı ve daha stabil izleyici sağlıyoruz. Dalgalanma oranını ise %10.

Program Yok & Virüs Yok

Twitch Bot Atma servisimizi kullanmak için bir program veya script yüklemenize gerek yok. Tüm bot kontrollerini sitemiz üzerinden sağlıyoruz. %100 Legit.

Entegre Chat Bot

Entegre Twitch Chat Bot ile hazır chat konularını kullanabilir veya kendi chat konunuzu oluşturabilirsiniz.

Kolay Panel & Arayüzz

Botunuzu birkaç saniye içinde birkaç tık ile başlatıp durdurabilirsiniz. Son güncelleme v7.2 ile artık bot tepkimeleri 2-4 dakikaya düşürüldü.

Ayarlanabilir İzleyici

Twitch izleme botu paketinizin desteklediği aralıkta izleyici sayınızı belirleyebilir ve sayıyı değiştirebilirsiniz.

Dalgalanma & Düşüş

Twitch Botu V7.2'de dalgalanma oranı sadece %5 dir. Bu oran %99 uptime oranı ile sabitlenmiştir.

Twitch İzleyici Botu Ücretsiz Paketi -Anında Aktivasyon-

Twitch İzleyici Botu Ücretsiz Deneme Paketi satın alma işlemi tamamladığında (Ücretsiz bir satın alma işlemidir) paketiniz otomatik olarak etkinleştirilecektir. Bekleme veya teslimat süresi yoktur. İşleminizi tamamladıkan sonra kontrol paneli kullanımınıza açılacaktır. İstediğiniz zaman botunuzu kontrol panelden başlatabilirsiniz. Sistemimiz %100 otomasyondur ve botları manuel olarak göndermeyiz. Bu sebeple kayıt olurken, kanal adınızı doğru girdiğinize emin olun. Çünkü deneme paketini sadece 1 kereye mahsus alabilir ve kullanabilirsiniz. Botunuzu başlattığınızda, ücretsiz twitch izleyicileriniz yayınınıza gelir ve 10 dakika boyunca yayında kalır.

youtube bot atma
Ücretsiz deneme paketini kullandıktan sonra hangi izlenme botu paketini seçmeliyim?

Sizin bir çok izlenme botu paket hazırladık. Her gün düzenli olarak yayın yapan bir yayıncıysanız, organik izleyici sayınızın 3-4 katı kadar bot izleyici kullanmanızı öneririz. Stabilite için aylık paket kullanmanız önemlidir. Twitch‘te düzenli yayın yapar ve yaklaşık olarak aynı sayıda izleyici ile yayın yaparsanız gün geçtikçe organik izleyici sayınız artacaktır.