YayıncıBotu

Bilgi Bankası

Merak ettiğiniz soruları derledik ve sizin için bir Bilgi Bankası oluşturduk.

Satın Alma İşlemini Nasıl Yaparım?
Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Her paket sahip olduğunuz üyeliğe tanımlanmaktadır, bu sebeple üye olmadan satın alım yapamazsınız. Üye olurken kanal adınızı doğru yazdığınızdan emin olunuz. Çünkü paketiniz kanalınıza tanımlanacaktır. (Eğer yanlış yazarsanız canlı destekten kanal adı değişikliği ile ilgili destek alabilirsiniz.) Üye olduktan sonra ödeme adımına geçebilirsiniz. Kredi kartı ve havale yöntemi ile ödeme almaktayız. Yurtdışından ödeme yapacaksanız yurtdışı kart ödemesi seçeneğini seçebilirsiniz. Kredi kartı/banka kartı ile ödemelerinizde paketiniz otomatik olarak etkinleşir. Havale ile ödeme yaptıysanız canlı destek ekibimize bilgi veriniz. Canlı destek operatörlerimiz kontrol sağlayıp paketinizi etkinleştirecektir (Bu işlem 1-2 dakika sürmektedir.) Kupon kodunuz varsa, satın alım işlemi yaparken kupon kodunuzu giriniz. Paketiniz etkinleştikten sonra panel girişiniz açılacaktır. Panel kullanımı için tıklayınız. *** Kredi kart ve havale yöntemi hariç ödeme seçeneği yoktur. Lütfen bitcoin, reklam, bynogame vs ödeme seçenekleri teklif etmeyiniz.
Twitch İzleyici Botu Paneli nasıl kullanılır?
Kontrol panelden iki adet panel girişiniz açıklacaktır. Bot kontrol kısmı izleyici sayınızı ve izleyici listenizi ayarlayabileceğiniz kısımdır. (İzleyici listesi; yayınınızı izleyen kişilerin yazdığı bölümdür.) Ayarladığınız sayıda Türkçe kullanıcı ismi izleyici listenizde görünecektir. İstediğiniz sayıları ayarladıktan sonra başlata basınız. Panelden botunuzu başlatırken yayınınızın açık olmasına dikkat ediniz. Yayınınız kapalı iken başlatırsanız botlar yayınınızın kapalı olduğunu anlayacak ve kapanacaktır. Ayarlarınızı kaydederseniz, tekrar başlatacağınız zaman aynı ayarları yapmaya gerek duymadan direkt olarak başlatabilirsiniz. Chat Bot paneli ise chat bot ayarlarını yapabileceğiniz kısımdır. Burada chat botunuzu açık yaparak istediğiniz konuyu seçebilir veya kendi sohbet dosyanızı oluşturup sisteme yükleyebilirsiniz. Sohbet dosyanızı hazırlayacaksanız, örnek dosyayı canlı destek ekibimizden talep edebilirsiniz. Dosya txt formatında olmalıdır ve cümleler alt alta yazmalıdır. En az 500 satır olmasını öneririz. Ne kadar az satır olursa mesajlar o kadar çabuk tekrarlanmaya başlayacaktır. Mesaj sıklığını da yine aynı panelden ayarlayabilirsiniz. Mesah sıklığı chatinize yazacak mesajların zaman sıklığı anlamına gelir ve saniye cinsindendir. Örneğin 30 seçerseniz; chatinize 30 saniyede 1 mesaj düşecektir. Yine chat bot panelinde de ayarlarınızı kaydederseniz, tekrar başlatacağınız zaman aynı ayarları yapmaya gerek duymadan direkt olarak başlatabilirsiniz.
Bilgisayarıma herhangi bir program indirecek miyim?
Websitemizdeki hiç bir ürün için herhangi bir program indirmenize gerek yok. Tüm işlemler websitemiz üzerindeki panellerden yapılmaktadır. Programlar sizin banlanmanıza / kara listeye alınmanıza neden olur. Ek olarak bilgisayarınıza zarar verir. Tüm işlemlerin websitemiz üzerinden yapılması kanalınızı ve bilgisayarınızı oluşabilecek kötü sonuçlardan korumaktadır.
Youtube İzleyici Botu Paneli nasıl kullanılır?
Satın alım işleminden sonra kontrol panel girişiniz açıklacaktır. Bot kontrolden Stream IDyi girerek botunuzu başlatabilirsiniz. Stream ID yayın linkinin “=” den sonraki 11 haneli harf ve rakamlardır. Örneğin https://www.youtube.com/watch?v= “L0oFc1tBAug” Kendi kanalınızın yayını dışında farklı bir kanalın yayın linkini girdiğinizde, sistemden 5 gün süreyle uzaklaştırılacağınızı unutmayınız.
Twitch izleyici botu kullandığımda banlanma riski nedir?
Aldığınız hiçbir pakette sizden herhangi bir program indirmenizi istemiyoruz. Tüm işlemler websitemiz üzerinde kontrol panelden yapılmaktadır. Programlar banlanmanıza/kara listeye alınmanıza sebep olur. Program yok, virüs yok, banlanma/kara liste yok.
Host eklenti paketi nedir?
Twitch izleyici botu ürünlerimiz host özelliği içermemektedir. Host atarsanız botunuz bunu anlar ve kapanır. Host atmak isterseniz host eklentisi satın alarak kullanabilirsiniz. Host atma panelinde kullanım aşamaları yazmaktadır. Oradaki adımları takip ediniz. Paket süresi 1 aylık olarak üyeliğinize tanımlanmaktadır. İzleyici botu paketiniz daha erken sürede biterse, paketinizi yenileyip takipçilere özel eklenti ve/veya host at eklenti paketinizi yeni paketinizle kullanmaya devam edebilirsiniz.
Timeout nedir?
Timeout; bot başlattıktan sonra tekrar bot başlatabilmek için beklemeniz gereken süredir. Her ürün veya paket için farklılık gösterebilir. Timeout olma sebebi spam önlemektir. Aksi halde bazı kullanıcılar tarafından kötüye yönelik kullanım ile sisteme spam yapılmakta bu da diğer kullanıcıların kullanımını etkilemektedir. Tüm bu sebeplerden ötürü panelde timeout bulunmaktadır.
Güvenlik ve gizliliği nasıl sağlıyorsunuz? Size nasıl güvenebilirim?
Öncelikle gizlilik politikamız gereği, üyelik bilgileriniz ve kanal adınızın kimse ile paylaşılmayacağını söylemeliyiz. Gizlilik bizim için en önemli husustur. Ek olarak sitemizdeki hiç bir ürün için herhangi bir program indirmenize gerek yok. Programlar sizin banlanmanıza/kara listeye alınmanıza neden olur. Bilgisayarınıza zarar verir. Satın aldığınız hiç bir paketin sizin IPniz ve bilgisayarınız ile bir ilişkisi yoktur. Tüm işlemlerin websitemiz üzerinden yapılması kanalınızı ve bilgisayarınızı oluşabilecek kötü sonuçlardan korumaktadır.
Twitch canlı izleyici botu ile İştirak ve/veya Partner olabilir miyim?
Twitch izleyici botu kullanarak iştirak olabilirsiniz. Twitch’in partner olmak aradığı bir çok kriter vardır. Önşart ise 75 izleyicidir. Lakin Twitch 75 izleyiciye bakarken organik olmasına dikkat eder. Yani 75 izleyici kriterini ne yazık ki bot ile sağlayamazsınız. Bot kullanarak yayınınızın izleyici sayısını arttırır ve üst sıralara çıkarsınız. böylece kanalınıza organik izleyici çekersiniz ve 75 organik izleyiciyi zamanla kazanarak kriteri tamamlamış olursunuz. Yani botlar direkt olarak değil, indirekt olarak Partner olmanızı sağlamaktadır.
Takipçilere Özel Chat eklenti paketi nedir?
Tüm twitch izleyici botu ürünlerimiz chat bot özelliği içermektedir. Lakin chat bot özelliğini kullanabilmeniz için chatinizin takipçilere özel modda olmaması gerekmektedir. Eğer takipçilere özel modda kullanmak istiyorsanız, takipçilere özel chat bot eklentisi satın alıp paketinizle birlikte kullanabilirsiniz. Paket süresi 1 aylık olarak üyeliğinize tanımlanmaktadır. İzleyici botu paketiniz daha erken sürede biterse, paketinizi yenileyip takipçilere özel eklenti paketinizi yeni paketinizle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bilgi Bankası sizin için yetersiz ise Canlı Destek operatörlerimize 7/24 merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.