Üye Ol
twitch izleyici botu

TWITCH BOT ATMA "GÜNLÜK PAKETLERİ"

Bugüne kadar geliştirilmiş en pratik twitch bot atma yazılımı ile tanışın.

Yeni nesil twitch bot atma yazılımı V7.2 güncellemesi ile %5 dalgalanma oranı sunuyoruz. Daha stabil izleyici sayısı ve organik izlenim sağlar. %100 Otomatik ve %40 Yapay Zeka. 

Twitch izleyici botu Twitch’te var olmaya çalışan, kanalını geliştirmek için büyük emekler veren yetenekli ve giriş seviyesindeki yayıncıların keşfedilmesini, görünebilirliğini arttırmayı hedefleyen bir web yazılımıdır.❤️

TWITCH İZLEYİCİ BOT PAKETİNİZİ SEÇİN

Türkiye'nin #1 numaralı Twitch İzleyici Botu "GÜNLÜK PAKETLERİ"

Kötüye kullanımı önlemek için tüm Twitch İzleyici Bot paketlerimiz; 1 paket için 1 twitch kanalı ile sınırlandırılmıştır. Paketinizi sadece 1 twitch kanalında kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki paketlerimiz günlük olarak ücretlendirilmiştir. Günlük paketlerimizden birini satın alarak 1 gün boyunca 7/24 ve herhangi bir sınırlandırma olmadan botlarınızı kullanabilirsiniz.

TwItch Small+ Paket
Small Günlük Paket

Yeni başlayanlar için

₺15/gün

 • 25 Canlı İzleyici
 • 25 Chat Bot
 • Türk İzleyiciler/Hesaplar
 • Havale ile %5 İndirim
TwItch Starter+ Paket
Starter Günlük Paket

Yayıncılığa hızlı bir giriş yap

₺30/gün

 • 50 Canlı İzleyici
 • 50 Chat Bot
 • Türk İzleyiciler/Hesaplar
 • Havale ile %5 İndirim
TwItch Partner+ Paket
Partner Günlük Paket

Sıralamanı Yükselt

₺45/gün

 • 100 Canlı İzleyici
 • 100 Chat Bot
 • Türk İzleyiciler/Hesaplar
 • Havale ile %5 İndirim
TwItch Hype+ Paket
Hype Günlük Paket

Rakiplerinden Sıyrıl

₺90/gün

 • 200 Canlı İzleyici
 • 200 Chat Bot
 • Türk İzleyiciler/Hesaplar
 • Havale ile %5 İndirim
TwItch Deluxe+ Paket
Deluxe Günlük Paket

Zirveye Çık

₺120/gün

 • 300 Canlı İzleyici
 • 300 Chat Bot
 • Türk İzleyiciler/Hesaplar
 • Havale ile %5 İndirim

Yukarıdaki paketlerimiz aylık olarak hazırlanmıştır. Eğer isterseniz burada AYLIK ve HAFTALIK planlarımız da var.

TWITCH BOT ATMA ÖZELLİKLERİ

20d185289ca0178b8dd30d7605f6dc72 twitch bot atma

Daha Hızlı ve Daha Stabil

YayıncıBotu V7.2 Güncellemesi ile daha hızlı ve daha stabil izleyici sağlıyoruz. Dalgalanma oranını %5'e kadar düşürdük.

35f736c34c81d953054d0c1e202f71c8094f8fbf twitch bot atma

Entegre Chat Bot

Entegre Twitch Chat Bot ile hazır chat konularını kullanabilir veya kendi chat konunuzu oluşturabilirsiniz.

33f0bd0c3a2c58763cb0404a18bb38da48fc289d twitch bot atma

Dalgalanma & Düşüş

Twitch izleyici arttırma botu V7.2'de dalgalanma oranı sadece %5 dir. Bu oran %99 uptime oranı ile sabitlenmiştir.

6f28e83ed890200c649526472dec1e8f593fe1dd twitch bot atma

Program Yok & Virüs Yok

Twitch İzleyici Arttırma Botu servisimizi kullanmak için bir program veya script yüklemenize gerek yok. Tüm bot kontrollerini sitemiz üzerinden sağlıyoruz. %100 Legit.

b86dee9d7afaf8c63f113aceeed110f1 twitch bot atma

Gerçek İstatistik

Twitch izleyici arttırma botu tüm twitch istatistiklere yansır. Ortalama İzlenme hedefinizi tamamlayın ve partnerliğe bir adım daha yaklaşın.

8c6c6469bdca01e05d2870e6d373c1d80e290255 twitch bot atma

Kolay Panel & Arayüz

Botunuzu birkaç saniye içinde birkaç tık ile başlatıp durdurabilirsiniz. Twitch izleyici botu v7.2 ile artık bot tepkimeleri 2-4 dakikaya düşürüldü.

youtube izleyici botu

Ayarlanabilir İzleyici

Twitch izleyici arttırma botu paketinizin desteklediği aralıkta izleyici sayınızı belirleyebilir ve sonrasında sayıyı değiştirebilirsiniz.

dd93acfbff40b1ea53f2b4e8fa51ac142486bd13 twitch bot atma

7/24 Canlı Destek

Destek ekibimiz günün her saati tüm sorularınızı cevaplıyor. Bize sormaktan çekinmeyin yardımcı olmaktan mutlu oluruz.😄

twitch izlenme botu

Twitch İzleyici Bot Atma Nedir?

Twitch; son 5 yıldır özellikle ülkemizde çok yol katetti ve hızla büyümeye devam ediyor. Aşırı rekabetçi bir ortam olmasının yanı sıra yayıncılar arasında keşfedilmek ve erişilebilir olmak için yoğun bir emek gerektiriyor. Twitch’te sıralama SEO mantığı ile çalışmaz. Yani sıralamada ne kadar çok izleyiciniz var ise o kadar keşfedilebilir olursunuz ve yayınınızı daha önce izlememiş olan yeni izleyicilerin chatinizde olduğunu görürsünüz. Fiyatlarımızı inceleyin ve twitch izleyici botu satın alarak twitchte yol katetmenin ne kadar kolay olduğunu görün. Twitch izleyici hilesi için en doğru adrestesiniz.

Twitch Bot Atma ile Partnerlik Yolu

Twitch Bot Atma ‘larının gerçekçi görünmeme gibi bir huyu vardır. Diğer izleyici botu servislerinde twitch izleyici arttırma botu satın aldıktan sonra aradaki istatistik farkını kapatabilmek için toplam izlenme satın almanız gerekir. Aksi halde twitch botları fark eder. YayıncıBotu Geliştirici ekibi olarak botların organik izleyici gibi davranması için yapay-zeka geliştirdik.

İzleyiciler kanalınıza belli aralıklar ile yavaş yavaş katılır ve bu katılımlar twitch loglarında Bot Trafiği olarak görünmezler.

Twitch’te partner olabilmeniz için ortalama 75 izleyici şartı sadece bir ön koşuldur. Partner olabilmeniz için 10’dan fazla kriter vardır. Siz kullanıcılarımızın maalesef yanılgıya düştüğü bir konu ise sadece 75 izleyici hedefini tamamladığında partnerliğin otomatik olarak açılacağıdır. Üzgünüz ama ne yazık ki bu kadar kolay değil. Partnerlik “İştirak” olmaktan daha farklı bir süreçtir. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak için bir rehbere Kullanıcı Forumundan ulaşabilirsiniz.

Bu hizmetler için ek bedel ödemeyin:

7/24 Premium Canlı Destek

Türkiye Lokasyonlu İzleyiciler

Size Özel Proxy Havuzu

Gerçek ve Senkron Toplam Kanal İzlenmesi

Türkçe Hesaplar ve İzleyici Listesi

Hediye Prime Aboneler & Takipçiler

Twitch Bot Atma ile Gelir Kazanın

Twitch Bot Atma Ne işe yarar?

Twitch Bot Atma servisi mantık olarak çok basit işleyen bir mekanizmadır. Twitch’de sıralama algoritmasının gözüne girebilmek için birkaç etken bulunmaktadır. İzleyici Sayısı = Chatter(Chatte Aktif Yazan Takipçi) = Etkileşim(Abonelik,Twitch Bits& Cheers, Bağışlar) vs gibi. Twitch Bot Atma servisi olarak sizin bu 3 hedefi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Bu gereksinimleri karşıladığınız da önerilen kanallar arasına girme olasılığınız çok yükselir ve yayın yaptığınız kategoride “örneğin: Just Chatting” sıralamanız yükselir. Sıralama düzeni ise diğer platformlara göre gayet basittir. Bir yayın kategorisinde en çok izlenen kanal 50 izleyiciye sahip ise size 51 izleyiciye çıktığınızda 1. sıraya yerleşirsiniz. YayıncıBotu.com | Twitch Bot Atma servisi olarak size bunu sağlıyoruz.

Twitch Bot Atma Servisini neden kullanmalıyım?

Twitch Bot Atma hizmeti nasıl alınır?

YayinciBotu.com Twitch İzleyici Botu ve Bot Atma Servisi 7 yıldır sektörde en stabil ve profesyonel servisi sağlamaktadır. Twitch Bot Atma servisi sayesinde twitch’de ortalama izlenmeleriniz %100 artacaktır. Twitch İzleyici Atma servisini kullanmaya başladığınız ilk yayında istatistiklerinizdeki artışı gözlemleyeceksiniz. Twitch İzleyici Atma servisinden faydanlanmak için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz.

 

 • İlk olarak sizin kanalınız için uygun olan twitch bot atma paketini seçin ve paketin altındaki satın al butonuna tıklayın.
 •  
 • Daha öncesinde sitemizde bir hesabınız yok ise sistem sizi “ÜYE OL” sayfasına yönlendirecektir. Bu sayfada Twitch Kanal Adınız ile üyeliğinizi gerçekleştirin. Çok basittir.
 •  
 • Üyelik işlemini tamamladığınızda sistem sizi ödeme sayfasına yönlendirir Ödeme bilgilerinizi girdikten sonra siparişinizi tamamlayın.
 •  
 • Kart ödemelerinde sistem otomatik olarak anında paketinizi etkinleştirir ve twitch bot atma servisini panelimizden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Twitch Bot Atma ile Gelir Kazanın

Twitch Bot Atma servisi size dolaylı yoldan küçükte olsa para kazandırır. Düzenli yayın açan ve etkileşim içinde olan twitch kanalları genellikle kolay biçimde Affilate(İştirak) olurlar.  Twitch Bot servisi ile gelen izleyiciler ise yayındaki reklamları görüntüler ve yayın süresince tüm reklamları izlerler. Kısaca reklam gelirleriniz artacaktır. Twitch  dolaylı yoldan para kazanma yöntemi ise sıralamanızın yükselmesi ile olur. 2. veya 3. sırada olan yayın ile en aşağıda olan yayının etkileşimi elbette aynı değildir. Twitch izleyici botları yayınlarınızı üst sıralara taşır ve bağış, bits, abonelik alma şansınız çok daha yüksek olur.

Twitch Bot Atma Ne işe yarar?

Twitch Bot Atma Servisini neden kullanmalıyım?

Twitch diğer platformlara göre “Canlı Yayın” içerikleri konusunda en hızlı büyüyen ve marka değeri artan bir platformdur. Türkiye’de ise Twitch’in bilinirliği son 5 yılda yüksek oranda artmıştır. Aynı orandan Twitch TR’de yayıncı sayısı da artış göstermektedir. Özetlemek gerekir ise Twitch’de çok yoğun bir rekabet ortamı oluşmuştur. 4-5 yıl öncesinde sadece partnerler arasında rekabet var iken 2020 yılı itibari ile iştirak(küçük yayıncılar) arasında da büyük rekabet başlamıştır. Twitch Bot Atma ve Twitch İzleyici Kasma servisi sizi bu rekabet ortamında rakiplerinizden sıyrılmanıza yardımcı olacaktır.

Twitch Bot Atma hizmeti nasıl alınır?

Twitch Bot Atma Hakkında "Sıkça Sorulan Sorular"

Twitch; son 5 yıldır özellikle ülkemizde çok yol katetti ve hızla büyümeye devam ediyor. Aşırı rekabetçi bir ortam olmasının yanı sıra yayıncılar arasında keşfedilmek ve erişilebilir olmak için yoğun bir emek gerektiriyor. Twitch’te sıralama SEO mantığı ile çalışmaz. Yani sıralamada ne kadar çok izleyiciniz var ise o kadar keşfedilebilir olursunuz ve yayınınızı daha önce izlememiş olan yeni izleyicilerin chatinizde olduğunu görürsünüz. Fiyatlarımızı inceleyin ve twitch izleyici botu satın alarak twitchte yol katetmenin ne kadar kolay olduğunu görün. Twitch izleyici hilesi için en doğru adrestesiniz.
Twitch Bot Atma servisi mantık olarak çok basit işleyen bir mekanizmadır. Twitch’de sıralama algoritmasının gözüne girebilmek için birkaç etken bulunmaktadır. İzleyici Sayısı = Chatter(Chatte Aktif Yazan Takipçi) = Etkileşim(Abonelik,Twitch Bits& Cheers, Bağışlar) vs gibi. Twitch Bot Atma servisi olarak sizin bu 3 hedefi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Bu gereksinimleri karşıladığınız da önerilen kanallar arasına girme olasılığınız çok yükselir ve yayın yaptığınız kategoride “örneğin: Just Chatting” sıralamanız yükselir. Sıralama düzeni ise diğer platformlara göre gayet basittir. Bir yayın kategorisinde en çok izlenen kanal 50 izleyiciye sahip ise size 51 izleyiciye çıktığınızda 1. sıraya yerleşirsiniz. YayıncıBotu.com | Twitch Bot Atma servisi olarak size bunu sağlıyoruz.
YayinciBotu.com Twitch İzleyici Botu ve Bot Atma Servisi 7 yıldır sektörde en stabil ve profesyonel servisi sağlamaktadır. Twitch Bot Atma servisi sayesinde twitch’de ortalama izlenmeleriniz %100 artacaktır. Twitch İzleyici Atma servisini kullanmaya başladığınız ilk yayında istatistiklerinizdeki artışı gözlemleyeceksiniz. Twitch İzleyici Atma servisinden faydanlanmak için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz. İlk olarak sizin kanalınız için uygun olan twitch bot atma paketini seçin ve paketin altındaki satın al butonuna tıklayın. Daha öncesinde sitemizde bir hesabınız yok ise sistem sizi “ÜYE OL” sayfasına yönlendirecektir. Bu sayfada Twitch Kanal Adınız ile üyeliğinizi gerçekleştirin. Çok basittir. Üyelik işlemini tamamladığınızda sistem sizi ödeme sayfasına yönlendirir Ödeme bilgilerinizi girdikten sonra siparişinizi tamamlayın. Kart ödemelerinde sistem otomatik olarak anında paketinizi etkinleştirir ve twitch bot atma servisini panelimizden kullanmaya başlayabilirsiniz.

YayinciBotu.com’un tüm ürün ve servislerim kendi bünyesinde geliştirilmiştir ve kendi yazılımlarını kullanmaktadır. Kısaca yayincibotu.com al-sat cı değildir. Bu nedenle twitch bot atma servisi satın aldığınız anda etkinleşir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Sistemimiz %100 otomasyondur. 

YayinciBotu.com müşteri gizliliğine fazlasıyla önem vermektedir. Twitch hesabınızın şifresi veya telefon numaranız gibi bilgileri kesinlikle talep etmez. 

Tüm ödemelerinizi “3D secure” ile dileriğiniz bankanın kartı ile BDDK onaylı shopier ile yapabilirsiniz. Ödemeleriniz shopier güvencesi altındadır.