#1 Numaralı Twitch Bot Atma Servisi

Hızlı ve Güvenli Twitch Bot Atma Servisi

Anında Aktivasyon
Twitch bot atma sistemi otomasyondur. Paket satın aldığınız anda panele erişebilirsiniz.
Stabil ve Hızlı
Twitch canlı izleyici botu servisimizde stabilite oranı %90'dır. Ani düşüş veya artış yaşanmaz.
%100 Güvenli
Twitch bot atma servisimiz %100 Legit'dir. No-Ban Garantisi veriyoruz.
Her bütçeye uygun Twitch bot izleyici paketleri!

" Aylık " Twitch Canlı İzleyici Botu Paketleri

Small Paket

₺215 /1 Ay

Yeni başlayanlar için

25 Canlı İzleyici
25 Chat Listesi
Türk Hesaplar
Ayarlanabilir İzleyici Sayısı
Starter Paket

₺350 /1 Ay

Yayıncılığa hızlı bir giriş yap

50 Canlı İzleyici
50 Chat Listesi
Türk Hesaplar
Ayarlanabilir İzleyici Sayısı
Partner Paket

₺560 /1 Ay

Sıralamanı Yükselt

100 Canlı İzleyici
100 Chat Listesi
Türk Hesaplar
Ayarlanabilir İzleyici Sayısı
Hype Paket

₺990 /1 Ay

Rakiplerinden Sıyrıl

200 Canlı İzleyici
200 Chat Listesi
Türk Hesaplar
Ayarlanabilir İzleyici Sayısı
Deluxe Paket

₺1200 /1 Ay

Zirveye Çık

300 Canlı İzleyici
300 Chat Listesi
Türk Hesaplar
Ayarlanabilir İzleyici Sayısı

Günlük kullanım limiti 8 saattir. 

Twitch İştirak Hesap

İştirak olmak için beklemeye gerek yok. İştirak paket alın ve hemen kullanmaya başlayın. Abone olma butonu açıktır ve gelir elde etmek için hazırdır. Satın aldıktan sonra 24 saat içinde e-mail adresinize kanal adınız ve şifreniz gönderilir. Hesabınızı özelleştirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
İştirak Hesap

₺250 /1 Adet

Kullanıma hazır İştirak Hesap

Daha Hızlı ve Stabil
Daha Hızlı ve Stabil
YayıncıBotu V7.2 Güncellemesi ile daha hızlı ve daha stabil izleyici sağlıyoruz. Dalgalanma oranını %5'e kadar düşürdük.
 Program Yok & Virüs Yok
Program Yok & Virüs Yok
Twitch Bot Atma servisimizi kullanmak için bir program veya script yüklemenize gerek yok. Tüm bot kontrollerini sitemiz üzerinden sağlıyoruz. %100 Legit.
Entegre Chat Bot
Entegre Chat Bot
Entegre Twitch Chat Bot ile hazır chat konularını kullanabilir veya kendi chat konunuzu oluşturabilirsiniz.(Chat bot servisi güncelleme aşamasındadır.)
Kolay Panel & Arayüz
Kolay Panel & Arayüz
Botunuzu birkaç saniye içinde birkaç tık ile başlatıp durdurabilirsiniz. Son güncelleme v7.2 ile artık bot tepkimeleri 2-4 dakikaya düşürüldü.
Ayarlanabilir İzleyici
Ayarlanabilir İzleyici
Twitch izleme botu paketinizin desteklediği aralıkta izleyici sayınızı belirleyebilir ve sayıyı değiştirebilirsiniz.
Dalgalanma & Düşüş
Dalgalanma & Düşüş
Twitch Botu V7.2'de dalgalanma oranı sadece %5 dir. Bu oran %99 uptime oranı ile sabitlenmiştir.
twitch bot atma

Twitch Prime Abone Paketlerimiz ile Para Kazanmaya Ne dersiniz?

İştiraksanız Twitchte para kazanabilirsiniz demektir. Prime abone butonunuz açılmıştır ve kanalınıza abone almaya başlamışsınızdır. Twitch, yayıncılarına Prime abone başına ücret ödemektedir. Twitch kanalınıza gelen her prime abone için size ödeme yapar. Biz de sizin için Prime abone planları oluşturduk. Bu planlardan birini seçerek para kazanabilirsiniz. Paketinizi satın aldıktan sonra 2-3 gün içinde aboneler kanalınıza ulaşır ve zamanı geldiğinde ödemeniz Twitch tarafından yapılır. %100 gelir garantisi için doğru paketi seçmek önemlidir. Lütfen Prime Abone sayfamızı inceleyip açıklamaları okuyunuz. Bilgi ve fiyatlar için tıklayınız.

Neden YayıncıBotu?

Uzman ekibimiz ve 7 yıldan fazla sektör deneyimimiz ile size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. 7/24 Online olan Canlı Destek ekibimiz ile her zaman yanınızdayız!

Siz sadece Yayın yapın.

Twitch izleyici bot kontrol paneli ile dilerdiğiniz zaman, dilediğiniz ayarlar ile dilediğiniz sayıda bot başlatabilirsiniz. Yayına devam ederken izleyici sayısını arttırabilirsiniz. Chat botunuzu başlatabilir veya chat konusunu değiştirebilirsiniz.

Twitch İzleyici Botu Nedir?

Twitch; son 5 yıldır özellikle ülkemizde çok yol katetti ve hızla büyümeye devam ediyor. Aşırı rekabetçi bir ortam olmasının yanı sıra yayıncılar arasında keşfedilmek ve erişilebilir olmak için yoğun bir emek gerektiriyor. Twitch’te sıralama SEO mantığı ile çalışmaz. Yani sıralamada ne kadar çok izleyiciniz var ise o kadar keşfedilebilir olursunuz ve yayınınızı daha önce izlememiş olan yeni izleyicilerin chatinizde olduğunu görürsünüz. Fiyatlarımızı inceleyin ve twitch izlenme botu satın alarak twitchte yol katetmenin ne kadar kolay olduğunu görün. Twitch bot satın almak için en doğru adrestesiniz.

Twitch izleyici botu kullanmanın bir takım avantajları
Some "Ortalama" Issues
Twitch bot izleyiciler bilinenin aksine twitch istatistiklerine önemli ölçüde etki eder. Tam zamanlı twitch yayıncıları ise ortalama ile yatar, ortalama ile kalkar. Kısacası "partner" olan içinde iştirak olan içinde ortalama izleyici sayısı önemlidir. Twitch izleyici botu ile ortalama izlenme sayınızı önemli ölçüde arttırırsınız.
Hedefler & Başarılar
İştirak olmaya giden yolda twitch izleyici bot mübahtır. İlk yayın açtığınız o eski günleri hatırlayın ve iştirak olmak için ortalama 3 izleyici hedefini geçekleştirip abonelik butonunun açıldğı zamanı düşünün. Twitch kanalınıza bot atarak bu level' da vakit kaybetmezsiniz.
Sıralamada "Everest" gibi ol!
Twitch "gözat" sayfası önemlidir. Potansiyel izleyicileriniz, bağışçılarınız ve aboneleriniz sizi buradan keşfeder ve sadece 3-4 izleyiciniz var ise keşfedilme konusunda çok talihli olmayacaksınız. Halihazırda 50 izleyicisi olan yayıncının ise yeni izleyiciler ile tanışması daha mümkün. Twitch bot atma bu konuda sizi kurtarır.
Malum konu? "Partnerlik"
Twitch izlenme hilesi ile partner olmak ne yazıkki muazaralı bir konu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yayıncıyı partner yaptık, lakin bir okadarı da partner olamadı. Twitch izlenme botu evet partner olmanıza yardımcı olur fakat dolaylı olarak. Bu konu ile ilgili bloğumuzu okuyunuz.