Sıkça Sorulan Sorular

Sistemimiz ve ürünlerimiz hakkında sıkça sorulan sorular.

YayıncıBotu

Hakkında

Genel

Sorular

Öncelikle gizlilik politikamız gereği, üyelik bilgileriniz va kanal adınızın kimse ile paylaşılmayacağını söylemeliyiz.  Öncelikle sitemizdeki hiç bir ürün için herhangi bir program indirmenize gerek yok. Programlar sizin banlanmanıza / kara listeye alınmanıza neden olur. Ek olarak bilgisayarınıza zarar verir. Tüm işlemlerin websitemiz üzerinden yapılması kanalınızı ve bilgisayarınızı oluşabilecek kötü sonuçlardan korumaktadır.

İş ortaklığı ve sponsorluk anlaşmalarına sıcak bakmıyoruz. Bayilik platformumuz için çalışmalarımız devam etmekte. Çok yakında bayilik için görüşmelere başlayacağız.

Kanal adınızı ancak kanalımız twitch tarafından banlanmışsa değiştirebilirsiniz. Onun dışında kanal adı değişikliği yapamazsınız.

Öncelikle sitemizdeki hiç bir ürün için herhangi bir program indirmenize gerek yok. Programlar sizin banlanmanıza / kara listeye alınmanıza neden olur. Ek olarak bilgisayarınıza zarar verir. Tüm işlemlerin websitemiz üzerinden yapılması kanalınızı ve bilgisayarınızı oluşabilecek kötü sonuçlardan korumaktadır.

Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olurken kanal adınızı doğru yazdığınızdan emin olunuz. Çünkü paketiniz kanalınıza tanımlanacaktır. (Eğer yanlış yazarsanız canlı destekten kanal adı değişikliği ile ilgili destek alabilirsiniz. 

 

Üye olduktan sonra ödeme adımına geçebilirsiniz. Kredi kartı ve havale yöntemi ile ödeme almaktayız. Yurtdışından ödeme yapacaksanız yurtdışı kart ödemesi seçeneğini seçebilirsiniz. Kredi kartı/banka kartı ile ödemelerinizde paketiniz otomatik olarak etkinleşir. Havale ile ödeme yaptıysanız canlı destekten bilgi veriniz. Canlı destek operatörlerimiz kontrol sağlayıp paketinizi etkinleştirecektir (Bu işlem 1-2 dakika sürmektedir.) 

 

Paketiniz etkinleştikten sonra panel girişiniz açılacaktır.

Twitch

İzleyici

Botu

Hakkında

Sorular

Twitch izleyici botu kullanarak iştirak olabilirsiniz. 

Twitch’in partner olmak aradığı bir çok kriter vardır. Önşart ise 75 izleyicidir. Lakin Twitch 75 izleyiciye bakarken organik olmasına dikkat eder. Yani 75 izleyici kriterini ne yazık ki bot ile sağlayamazsınız. Bot kullanarak yayınınızın izleyici sayısını arttırır ve üst sıralara çıkarsınız. böylece kanalınıza organik izleyici çekersiniz ve 75 organik izleyiciyi zamanla kazanarak kriteri tamamlamış olursunuz. Yani botlar direkt olarak değil, indirekt olarak Partner olmanızı sağlamaktadır.

Tüm twitch izleyici botu ürünlerimiz chat bot özelliği içermektedir. Lakin chat bot özelliğini kullanabilmeniz için chatinizin takipçilere özel modda olmaması gerekmektedir. Eğer takipçilere özel modda kullanmak istiyorsanız, takipçilere özel chat bot eklentisi satın alıp paketinizle birlikte kullanabilirsiniz. Paket süresi 1 aylık olarak üyeliğinize tanımlanmaktadır. İzleyici botu paketiniz daha erken sürede biterse, paketinizi yenileyip

takipçilere özel eklenti paketinizi yeni paketinizle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Twitch izleyici botu ürünlerimiz host/raid özelliği içermemektedir. Host/raid atarsanız botunuz bunu anlar ve kapanır. Host atmak isterseniz host eklentisi satın alarak kullanabilirsiniz. Host atma panelinde kullanım aşamaları yazmaktadır. Oradaki adımları takip ediniz. Paket süresi 1 aylık olarak üyeliğinize tanımlanmaktadır. İzleyici botu paketiniz daha erken sürede biterse, paketinizi yenileyip takipçilere özel eklenti paketinizi yeni paketinizle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Aldığınız hiçbir pakette sizden herhangi bir program indirmenizi istemiyoruz. Tüm işlemler websitemiz üzerinde kontrol panelden yapılmaktadır. Programlar banlanmanıza/kara listeye alınmanıza sebep olur. Program yok, virüs yok, banlanma/kara liste yok.

YayinciBotu.com müşteri gizliliğine fazlasıyla önem vermektedir. Twitch hesabınızın şifresi veya telefon numaranız gibi bilgileri kesinlikle talep etmez. 

Youtube

İzleyici

Botu

Hakkında

Sorular

1 paket tek 1 kanala tanımlanır. Paketinizde aynı anda olmadığı sürece kanalınızın her canlı yayınında kullanabilirsiniz. 

Botunuzu başlatmak için, panele yayın ID nizi girmelisiniz. Link girerseniz botunuz çalışmaz. Yayın IDniz yayın linkinizde =den sonra gelen kısımdır.

Canlı yayın linkinizde = den sonraki kısımdır. 

YayinciBotu.com’un tüm ürün ve servislerim kendi bünyesinde geliştirilmiştir ve kendi yazılımlarını kullanmaktadır. Kısaca yayincibotu.com al-sat cı değildir. Bu nedenle twitch bot atma servisi satın aldığınız anda etkinleşir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Sistemimiz %100 otomasyondur. 

Ne yazık ki henüz youtube chat bot satışımız başlamadı. Çalışmalarımız yakında tamamlanacak ve paketler satışa sunulacaktır.

Bize Soru Sorun

Merak ettiklerinizi cevaplamak için 7/24 buradayız.

Twitch İzlenme Botu - Deneme Paketi

Deneme paketini şimdi kullan 10 dakika boyunca botlar kanalına gelsin.