Yayıncıbotu Dijital Ürünleri

Kullanım Koşulları

Genel Koşullar

yayincibotu.com’u ziyaret ederek ve/veya bizden servis satın alarak, hizmet şartlarımıza dahil olursunuz ve aşağıdaki şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Doğrudan bilgilendirilmeksizin kullanım koşullarımızın değiştirilebileceğini unutmayın, sitemizi ziyaret ederek yapılan değişiklikleri kabul etmiş olursunuz.

Hizmetlerimizin herhangi bir bölümünü, hizmetlerin kullanımını veya hizmete veya hizmetin sağlandığı web sitesindeki herhangi bir kişiye erişimi, bizim tarafımızdan açık, imzalı yazılı izin olmaksızın çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, kiralamamayı veya istismar etmemeyi kabul edersiniz.

Ödemeler ve Geri Ödemeler

Kredi kartı ve Paypal ödemelerinde kurumlara yapılacak olan ters ibrazlara hiçbir koşulda tolerans gösterilmeyecektir. Satın alma işleminizle ilgili bir sorununuz olması durumunda lütfen bizimle iletişime geçin ve sorunu çözelim veya size geri ödeme yapalım. Herhangi bir ters ibrazı başlatmak, sitemizdeki hesabınızın askıya alınmasına neden olur. Sonrasında yeni bir hesap oluşturamaz veya sitemizden bir daha satın alma işlemi yapamazsınız. Paketinizde ne kadar zaman kaldığına bakılmaksızın hesabınızı askıya alacağız. Ters ibrazlar için sıfır tolerans politikası uygulamaktayız.

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanununda yer aldığı üzere orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir. Yayıncıbotu.com dijital servis sağlayıcısıdır. Dijital ürünlerde para iadesi yoktur. 

İade talebinde bulunmanız durumunda, paketiniz dondurulacaktır ve üyeliğiniz deactive hale getirilecektir.

Yayincibotu.com aracı kurumlarla iade için iletişime geçilmesi durumunda yetkili kurumlar ve Twitch ile tüm kullanım ve kullanıcı bilgisini paylaşma hakkını elinde saklı tutar. 

Hizmetlerimiz bir ürün değil servis olduğu için, müşterinin bize ödeme yapmaması durumunda, hizmetleri kullanmanın bir yolu yoktur. Bu nedenle hizmet almak için ödemenin tamamı önceden tamamlanmalıdır.

Geçerlilik

Gerekli gördüğümüz takdirde herhangi bir hizmeti herhangi bir zamanda çevrimdışına alma hakkını saklı tutarız. Hizmetlerimizi her zaman çevrimiçi tutmaya çalışıyoruz, ancak bu, Twitch’in sürekli değişen hizmeti nedeniyle kesinlikle kontrol edemediğimiz bir şey.

Hizmetlerimizden birinin çevrimdışı olması durumunda, hizmet (ler) geri döndüğünde kaybınız tazmin edilecektir. Tazminat hesabınıza otomatik olarak eklenecektir.

Tüm paketler tek hesaba tanımlanır. Paketinizin aktif olduğu süre içinde, kanalınızın Twitch tarafından banlanması/kapanması dışında bir nedenle kanal adı değişikliği yapılmamaktadır. Aktif paket sürecinde Twitch tarafından banlanması/kapanması durumunda sadece 1 kez kanal adı değişikliği yapılabilir. 

Youtube paketleri kapsamında, panele girilen IDnin farklı bir kanala ait olduğunun tespit edilmesi durumunda, kullanıcı uyarılmaksızın 5 gün süre ile uzaklaştırılır ve paketi deaktif edilir. İkinci kez tekrarlanması durumundan kullanıcı websitemizden kalıcı olarak uzaklaştırılır.

Gizlilik

Kullanıcıların websitemiz ile paylaşmış olduğu bilgiler gizlilik politikamız gereği saklanır ve 3. kişilerle paylaşılmaz. Sadece iade talebi veya şikayet durumunda, gerekli görülürse yetkili kurum, kuruluş ve ilgili platform ile (Twitch,Youtube) tüm kullanıcı, satın alma, kullanım, log ve IP bilgileri paylaşılabilir.

Adil Kullanım Koşulları

Twitch için ideal maksimum yayın süresi 8 saat olarak belirlenmiştir ve fiyatlarımız bu kapsamda belirlenmiştir. 8 saati aşan ve bu döngüde yayın yapan kullanıcılarımızın 8 saatlik maksimum kullanımdan sonra AKK (adil kullanım kotası) devreye girmektedir. Aralıksız 8 saatlik maksimum kullanım sonrasında alabileceğiniz verim %50nin altına düşmektedir. Kullanım Kotası her gece 00:00 da sıfırlanır. 

Youtube için herhangi bir kullanım kotası uygulanmaz. Youtube yayıncıları paketini 24 saat aralıksız olarak kullanabilir.

Ücretsiz Twitch İzleyici Botu Servisi