Üye Ol

Sizler İçin En İyi 5 Twitch İzleyici Botu Sitesini İnceledik

Son 5 yıldır ülkemizde Twitch’in bilinirliği ve marka değeri oldukça artmış durumdadır. Bu büyüme ile birlikte izleyici botu servislerine ilgi de aynı oranla arttı ve büyük bir rekabet ortamı oluştu. Twitch İzleyici Bot servisleri görünüşü itibari ile illagaldir ve kullanıcıları başlangıçta korkutabilir. Twitch yayıncıları içten içe şu soruyu sormaya başlar “Banlanır mıyım?”, Bu sorunun cevabı elbette hayır lakin farklı bir blog yazımda bu konudan uzun uzadıya bahsedeceğim.

 

Twitch’de keşfedilebilir olmak, farkedilmek ve tanınmak oldukça zorlu bir süreç. Ne kadar yetenekli olursanız olun, Ne kadar eşsiz bir içeriğiniz olursa olsun üst sıralara çıkamadıkça keşfedilmeniz zorlaşacak, umudunuzu yitirmeye başlayacaksınız ve hevesiniz kırılacak, en sonunda ise bu zorlu süreç ile yüz yüze geleceksiniz ve burada sizi bir yol ayrımı bekliyor olacak. Önünüzde 4 yol var. Bu konu hakkında detaylı yazımızı Twitch’de Yükseme & Twitch İzleyici Sayısı Arttırma başlıklı yazımızda detaylı şekilde anlattık.

 

YayıncıBotu.com Twitch İzleyici Botu’nu Ücretsiz 30 Dakika Boyunca Deneyin!

 

  1. YayıncıBotu.com
  2. BotcuBey.com
  3. İzleyiciHub.com
  4. İzleyicibotu.com
  5. İyiSmm.com
  6.  

1. YayinciBotu.com

 

yayincibotu

Temel Özellik: İşbirliğine dayalı, özelleştirilebilir opsiyonlar, otomatikleştirilmiş sistem, Panel desteği, esnek ve kullanımı kolay.

 

Profesyonel İpucu: Tüm bot kontrolleri sizin elinizde. Durdur, Başlat, Ayarları Güncelle gibi. Bu kontrollerin tamamını web sitesi üzerinden sağlıyorsunuz.

 

YayıncıBotu.com google yaşına bakıldığında sektörün öncü servisi olarak hizmet vermeye devam ediyor. 8 Yıllık bilgi ve birikiminin ışığında eşsiz özellikleri ile göze çarpıyor. 

 

YayıncıBotu.com Özellikleri: Yayincibotu.com’un diğer sitelerden temel farkı twitch için geliştirdikleri eşsiz yazılımlar.