Artık Botlarınızı Host Atabilirsiniz!

Twitch Host Eklentisi

Twitch host eklentisi, botların farklı bir yayına gönderilmesini sağlayan ek pakettir.

twitch host atmak
twitch host

Twitch Host Eklentisi Nedir?

Twitch host eklentisi, botların farklı bir yayına gönderilmesini sağlayan ek paketdir. Siz kullanıcılarımızın talebi üzerine geliştirilen twitch host eklentisi ile artık host attığınızda botlar da host attığınız kanala yönelir. Harika değil mi?

Twitch Host terimini biraz daha açmak gerekir ise;

twitch hostTwitch‘te host terimi son birkaç yıldır önemli bir hal almıştır. Twitch’te network edinmenin en kolay yöntemi host atmaktır. Sizin için konuyu biraz daha açalım… Twitch’te organik takipçi ve izleyici edinmenin bir diğer yolu ise sıkı bir networkunuzun olmasıdır.

Bu network nasıl çalışır?

Twitch’e aşina olan herkes bilir ki; büyük yayıncı olarak bilinen yayıncılar ile arkadaşsanız veya moderatörü iseniz, o büyük yayıncılardan biri veya birkaçı sizin kanalınıza host atar ise kendi izleyicilerini ——> sizin yayınınıza yönlendirmiş olacaklardır.

Bu sayede tek bir yayında ortalama izleyici sayınızı boostlarsınız ve partnerliğe çok yaklaşırsınız. Bu işlemin haftada 4-5 yayında yapıldığını düşünür isek,  partner olmamak işten bile değil. Twitch host eklentisi ile bu prosesleri sizin için kolaylaştırdık.

Twitch Host Eklentisi Avantajları

Twitch izleyici botu kullanan birçok kullanıcı bugüne kadar "host attıklarında" izleyicilerin host ile birlikte gitmediğinden dert yanmaktadır. Tam olarak burada durum çirkinleşir.

Network edinmek için bir yayıncıya büyük bir heves ile host atıyorsunuz (Örneğin 500 izleyici) ile lakin sadece 50 izleyici katılıyor yayına. Bu biraz utanç verici olacaktır. Twitch host eklentisi tam olarak burada devreye girer. Eğer 500 izleyici ile host atarsanız bu botların 4'de 3'ü o yayına katılır.

Twitch host eklentisinin bir diğer faydası ise host attığınız kanalın istatistiklerini iyileştirirsiniz. Örneğin 10 izleyicisi olan bir twitch kanalına 100 izleyici ile host attığınızda o kanalın ortalama izlenmesi otomatik olarak "o yayın" için %60 kadar artacaktır.

Büyük yayıncılar için bu durum çok önemsiz olsa da yayın hayatına yeni başlayan twitch yayıncıları için bu istatistik oldukça önemlidir. Twitch yayıncılığına yeni başlayan bir yayıncı için twitch iştirakı olmak bile ilk başlarda oldukça zordur. Bu sayede host attığınız kanala büyük bir iyilik yapmış olursunuz.

Önemli Not: Twitch Host eklentisi satın alabilmeniz için Starter paket veya daha üzerinde bir twitch izleyici bot paketiniz olmalıdır. Herhangi bir twitch host eklentisi satın aldığınızda bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

Tüm servislerimiz gibi twitch host atma eklentisinin de kullanım koşulları ve kuralları var. Bu kurallar tamamen kötüye kullanımı engellemek içindir. Twitch host eklentisinin beta sürümünde maalesef çok fazla kötüye kullanımı gözlemledik ve kötüye kullanımı engellemek için bir algoritma geliştirdik.

Twitch host eklentisini kullanabilmek için en az 2-3 saat yayın yapmış olmanız gerekir.

Direkt olarak bir twitch kanalına bot atmak / izleyici göndermek desteklemek amacı ile host eklentisini kullanamazsınız.

Gönderdiğiniz izleyiciler host attığınız kanalda sadece bir saat kalırlar. Host attığınız kanalın yayın sonuna kadar kalmazlar.

Host Eklentisi Planları

Sahip olduğunuz izleyici botu paketine göre host eklenti fiyatı değişiklik gösterir.

Starter Paket için

55/aylık

50 izleyici hostla

50 İzleyici Hostla
Premium Destek
Gerçek İstatistik
İstediğiniz Kanala
Partner Paket için

85/aylık

100 izleyici hostla

100 İzleyici Hostla
Premium Destek
Gerçek İstatistik
İstediğiniz Kanala
Hype Paket için

135/aylık

200 izleyici hostla

200 İzleyici Hostla
Premium Destek
Gerçek İstatistik
İstediğiniz Kanala
Deluxe Paket için

185/aylık

300 izleyici hostla

300 İzleyici Hostla
Premium Destek
Gerçek İstatistik
İstediğiniz Kanala
İstediğiniz Kanala
Dilediğiniz herhangi bir twitch kanalına host atabilirsiniz.
Gerçek İstatistik
Botlar host attığınız kanalın tüm istatistiklerine etki eder.
Premium Destek
Twitch Host eklentisi ile premium destek "VIP" etiketi alırsınız.

Diğer Harika Eklentilerimize Gözatın

YayıncıBotu.com geliştirici ekibi sizler için birçok kullanışlı eklenti hazırladı.

Takipçilere Özel Chat
Takipçilere Özel Chat
Artık chat botunuzu kullanabilmek için takipçilere özel chat'i kapatmak zorunda değilsiniz.
Özel Sohbet Dosyası
Özel Sohbet Dosyası
Kendi chat konunuzu kendiniz hazırlayın. Chatinizde kendi belirlediğiniz konular konuşulsun.